O nas

Kilka słów o Nas :)

Nasz sklep internetowy działa od 2014 roku. Pomysł zrodził się z chęci posiadania pamiątki z miejsc, w których byliśmy ale za czasów, kiedy jeszcze magnesy nie były tak popularne. Chcieliśmy mieć także naszą, własną i niepowtarzalną pamiątkę, tak inną od masowych wyrobów ze straganów.

Dzięki technice druku sublimacyjnego możemy nanieść na specjalnie przygotowaną ceramikę, szkło, drewno lub aluminium, dowolne zdjęcie. W ten sposób powstaje trwały fotomagnes, który będzie przypominał nam miejsca, które odwiedziliśmy.

A może Ty też masz swoje, wyjątkowe zdjęcie. Możemy zrobić dla Ciebie, Twój magnes i będziesz miał pewność, że jest jedyny na świecie.

 

Przygotowaliśmy też gotowe wzory magnesów, dzięki czemu wybór jest większy. Rozumiemy, że świat jest duży i pewnie nie z każdego miejsca mamy magnes. Jeśli jakiegoś brakuje, napisz do nas a postaramy się uzupełnić ofertę.

 

Miłych zakupów życzy zespół sklepu internetowego prezentyzwakacji.pl

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@prezentyzwakacji.pl lub telefonicznie pod numerem 502878262.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
prezentyzwakacji.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl