O nas

Kilka słów o Nas :)

O powstaniu naszego sklepu zdecydował pragmatyzm. Dlaczego kupując jakiś upominek na straganie w Turcji czy Egipcie musimy zapłacić za niego tak wiele, kilkakrotnie więcej, niż wynosi jego wartość? Sprzedający pamiątki wykorzystują nas, bo wiedzą, że wypada z wakacji przywieźć do swojego kraju prezenty. Nie tylko pamiątki dla siebie, ale też dla bliższej i dalszej rodziny, przyjaciół lub znajomych z pracy. Wchodzisz na piękną starówkę w Dubrowniku i zamiast się odprężyć, podziwiać architekturę i zacne krajobrazy biegasz w upale z wywieszonym językiem od straganu do straganu i kombinujesz jak tu nie zrujnować swojego wakacyjnego budżetu przez upominki. Czasem kupujesz byle co, byle się rozgrzeszyć, ale i tak myślisz sobie, że to rozbój w biały dzień. Żeby magnes na lodówkę kosztował w przeliczeniu 25 zł?! Znasz to uczucie? My je znamy doskonale.

Dlatego powstał nasz sklep. Dajemy Ci możliwość zakupienia prezentu po polskich cenach. Cenach „sklepowych”,  a nie „straganowych”. 

Kup prezenty dla bliskich w sieci - będzie oryginalnie:) Na wakacjach będziesz miał wolną głowę, oszczędzisz nerwy, czas i pieniądze. Rzucisz wówczas okiem na ceny na straganach i pomyślisz „rany… za podobną rzecz zapłaciłem tylko dychę... ”

Rozumiemy, że świat jest duży i pewnie nie z każdego miejsca mamy magnes. Jeśli jakiegoś brakuje, napisz do nas a postaramy się uzupełnić ofertę.

A może masz swoje, wyjątkowo udane zdjęcie. Możemy zrobić dla Ciebie, Twój wyjątkowy magnes i będziesz miał pewność, że jest jedyny na świecie.

 

Miłych zakupów życzy zespół sklepu internetowego prezentyzwakacji.pl!

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@prezentyzwakacji.pl lub telefonicznie pod numerem 502878262.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
prezentyzwakacji.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl